digital painting kurs

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która w ostatnich latach zyskuje coraz większą popularność i jest szeroko używana między innymi w grach komputerowych, filmie i reklamie. Chcesz rozwinąć się zawodowo albo hobbystycznie? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć bajkowe postaci, jak również edytować zdjęcia w Photoshopie. Kurs obejmuje również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przydaje się w czasie tworzenia zasobów do grach komputerowych.

Kurs digital painting – jak wygląda?

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich toku uczestnicy poznają funkcje programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak korzystać z warstw i masek, odwzorować światło oraz tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio własnych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i asystują uczestnikom kursu w tworzeniu przykuwających wzrok rysunków cyfrowych.

Kurs digital painting – dla amatorów i przyszłych zawodowców

Kurs digital painting dostępny jest dla osób, które ukończyły 15 lat. Jest przeznaczony zarówno dla amatorów, pragnących doskonalić posiadane zdolności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (digital design, grafika) oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, reklamą, animacją i grami komputerowymi.

Nasz adres:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]