Wyróżnij swoją firmę w Mapach Google – dodaj wirtualny spacer

Wirtualny spacer w Google Moja Firma – zleć przygotowanie fachowcowi

Promocja firmy w Mapach Google to w dzisiejszych czasach jeden z kluczowych punktów promocji marki w sieci. Dzięki niej jesteśmy widoczni dla osób wyszukujących w danej lokalizacji określoną usługę i umożliwia to zdobycie nowych klientów. Istnieje świetny sposób, aby pośród mnóstwa podobnych firm w naszej lokalizacji wyróżnić się na Mapach Google i prześcignąć konkurencyjne marki. Jednak czym jest wirtualny spacer Google Maps? Czy powoduje, że promocja firmy w Mapach Google staje się efektywniejsza? Czy należy się na niego zdecydować? Odpowiedzi przedstawiamy poniżej.

Czym jest promocja firmy w Mapach Google?

Promocja firmy w Mapach Google zaczyna się od dodania swojej wizytówki w Google Moja Firma i zaznaczeniu swojej obecności się na mapie w danym mieście. Od teraz będziemy oznakowani na mapie Google symbolem pinezki i widoczni dla użytkowników, którzy poszukują konkretnych przedsiębiorstw, usług czy marek. Jednak sama obecność w tym miejscu może być niewystarczająca, aby zdystansować konkurencję i przyciągnąć do siebie klienta. Aby promocja firmy w Mapach Google przyniosła efekty, należy zrealizować kilka kolejnych działań, które pomogą nam lepiej się reklamować. Z pewnością należy do nich dodanie w wizytówce GMF adresu www naszej strony internetowej, odpowiedniej prezentacji firmy, dodanie estetycznych fotografii i wszelkich aktualnych informacji. Istnieje także inny znakomity sposób na promocję naszej firmy w Google Maps, który wyróżni nas z tłumu wielu marek, bowiem nadal mało podmiotów go wykorzystuje. To wirtualny spacer po firmie, który można wstawić jako dodatek tradycyjnych fotografii w wizytówce na Google Maps.

Wirtualny spacer 3D – czy to się opłaca?

Wirtualny spacer po firmie to spacer analogiczny do Google Street View, ale prezentujący nasze biuro lub lokal. Za pomocą wirtualnego spaceru możemy przemierzać korytarze i zaglądać do pomieszczeń. Taki spacer możemy również odbywać na przeróżnych urządzeniach np. telefonach komórkowych czy też w okularach VR. Daje to potencjalnemu klientowi możliwość wygodnego i szybkiego sprawdzenia wszelkich „zakamarków” naszej firmy. Choć technika ta nie jest trudna do zrealizowania, jest niesamowicie efektowna i przykuwa uwagę wielu internautów. Wciąż jednak niedużo przedsiębiorstw decyduje się na jej użycie, pomimo tego, iż wirtualny spacer VR ma bardzo wiele zalet i jest jedną z najskuteczniejszych metod na udaną promocję firmy w Mapach Google oraz zdystansowanie konkurencyjnych firm w danej lokalizacji. Warto uzupełnić wizytówkę na Mapach Google o taki spacer, ponieważ sama wyszukiwarka rekomenduje wizytówki posiadające profesjonalne i wysokojakościowe fotografie czy wirtualne spacery. Również klienci mający możliwość zwiedzenia naszej firmy, hotelu czy kliniki, szybciej przekonają się do korzystania z naszych usług. Raz wyłożone fundusze na utworzenie takiego spaceru będą działały na naszą korzyść przez kolejne lata bez potrzeby ponoszenia dodatkowych wydatków.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]