Pozycjonowanie Kraków – usługa dla firm z małopolski

Zamów pozycjonowanie stron www Kraków.

Powszechność internetu oraz wygoda użycia go do wyszperania potrzebnych towarów i usług spowodowała, że każda firma pragnie obecnie wybić się w sieci. Rzecz jasna, samo uruchomienie strony www nie znaczy, że nowi klienci do nas trafią – najważniejsza jest przecież obecność na wysokich miejscach w wynikach wyszukiwania. Dużo mniejszych przedsiębiorstw, które świadczą usługi wyłącznie na niewielkim obszarze czy też nawet w jednej miejscowości, na przykład w Katowicach czy też w Krakowie, zastanawia się, czy pozycjonowanie strony firmowej będzie opłacalne. Odpowiedź jest prosta – tak!

Pozycjonowanie lokalne – promuj swoją ofertę potencjalnym klientom

Użytkownicy sieci szukając w wyszukiwarkach ofert usług bądź sklepów używają przeważnie fraz lokalnych, czyli obejmujących nazwę danej miejscowości, przykładowo “restauracja bliskowschodnia kraków”, “malarz kraków” albo “sklep rtv kraków”. Skutkiem tego pozycjonowanie lokalne stron jest okazją dla drobnych przedsiębiorstw na zaprezentowanie swoich usług docelowym klientom, mieszkającym w danym mieście. Usługa pozycjonowania dla biznesów lokalnych nie odbiega daleko od standardowego pozycjonowania. Wyróżnia się tak naprawdę tym, iż działania SEO skierowane są na zwiększenie widoczności głównie fraz lokalnych, np. poprzez założenie i optymalizację wizytówki GMF, stworzenie zoptymalizowanego pod owe frazy treści czy pozyskiwanie linków przychodzących z tak zwanymi NAP-ami pomagające wyszukiwarkom powiązać stronę z jakąś lokalizacją.

Pozycjonowanie dla biznesów z Krakowa

Agencja SEO4.net z Krakowa działa w branży optymalizacji, pozycjonowania oraz tworzenia stron internetowych od ponad 10 lat. Przez ten okres dogłębnie rozeznaliśmy lokalny rynek, dzięki czemu pomogliśmy szeregu miejscowym podmiotom poprawić widoczność ich stron i tym sposobem trafić do nowych odbiorców. Świadczymy kompleksowe usługi SEO, łączące w sobie uzupełnienie contentu, optymalizację techniczną strony oraz link building. Nad wypełnieniem planu zgodnie z uzgodnionym harmonogramem prac czuwa osobisty opiekun, a klient może sprawdzać na bieżąco efekty pozycjonowania dzięki autorskiemu narzędziu SEO Extranet.

Nasz adres:
SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

Tel.: 12 384 83 00
Mob.: + 48 600 21 20 61
E-mail: [email protected]