Nie masz wirtualnego spaceru w Google Moja Firma? Koniecznie go dodaj!

Na www.fotografsv.pl/wirtualny-spacer-google-street-view/ uzyskasz kompleksową pomoc fachowca w zakresie tworzenia spaceru 3D

Wirtualne spacery, które pojawiły się wraz z udostępnieniem usługi Google Street View, zyskują w ostatnim okresie na popularności, dzięki czemu znajdują zastosowanie w promocji firm. Dają możliwość w dostępny sposób przedstawienia siedziby przedsiębiorstwa lub nieruchomości ważnej dla naszego biznesu. Jest to interesujący element, który warto dodać w wizytówce Google Moja Firma. Sporo podmiotów nie do końca jednak ma świadomość, w jaki sposób działa wirtualny spacer w Google Moja Firma, jak się go wykonuje, jak również co daje jego umieszczenie w wizytówce GMF.

Jak wygląda wirtualny spacer Google Maps?

Wirtualny spacer w Google Moja Firma to połączone ze sobą fotografie, które tworzą realistyczne odwzorowanie danego wnętrza. Możemy w nim zaglądać w różne elementy pomieszczeń i przeskakiwać do kolejnych punktów nieruchomości, w której się znajdujemy. Wirtualny spacer to zatem możliwość odwiedzenia poszczególnych pomieszczeń budynku i swobodnego przemieszczania po nim. Wirtualne spacery można publikować obok fotografii w wizytówce Google Moja Firma. Spacer taki będzie widoczny dla użytkowników przeglądających Mapy Google w poszukiwaniu usług w naszej lokalizacji. Spacer 360 stopni w wizytówce Google Moja Firma ma formę fotografii, a po kliknięciu tego elementu kierujemy się do dedykowanej witryny, gdzie rozpoczynamy wędrówkę po danej nieruchomości. Spacer jest przesyłany na serwery Google, więc nie musimy troszczyć się o jego utrzymanie czy dodatkowe koszta. Możemy go jednak udostępnić dla klientów na naszej stronie internetowej.

Czy warto stworzyć wirtualny spacer 3D??

Wirtualny spacer w Google Moja Firma warto udostępnić w wizytówce z kilku powodów. Najważniejszy z nich to stworzenie profesjonalnego wizerunku firmy i pokazanie się klientom od najlepszej strony. Dzięki temu dużo chętniej będą wybierali nas spośród konkurencyjnych marek, jak również będą mieć do nas większe zaufanie. Jeśli w wizytówce Google Moja Firma oraz na naszej stronie www opublikujemy wirtualny spacer i zdjęcia wysokiej jakości, przeglądarka Google sama oceni nas lepiej i będzie wyróżniać nas bardziej od konkurencyjnych firm nie posiadających takiego spaceru. Umieszczenie wirtualnego spaceru w Google Moja Firma jest również niesłychanie proste. Na rynku funkcjonuje wielu zawodowych fotografów, którzy w rozsądnej cenie i – co równie istotne – dość szybko wykonają taki spacer i dodadzą go do wizytówki.

Wirtualny spacer w Google Moja Firma sprawdzi się w wielu branżach. Z pewnością będzie to branża hotelarsko-turystyczna, w której możemy go użyć, żeby pochwalić się najlepszymi nieruchomościami. Można też zaprezentować tym sposobem swoje biuro czy miejsce, gdzie prowadzimy działalność, jak gabinet medycyny estetycznej bądź lokal gastronomiczny. Wirtualny spacer będzie pomocny także wtedy, kiedy zamierzamy zatrudnić nowych pracowników, aby zachęcić ich do złożenia dokumentów do naszej firmy.

Nasz adres:
Daniel Myhal
Rekomendowany Fotograf Google

Mob.: +48 510 750 291
E-mail: [email protected]