Hurtownia gadżetów reklamowych – zamów wszystko w jednym miejscu

Biznes nie poradzi sobie bez promocji. Współczesna reklama ma różne formaty: umieszcza się ją na portalach społecznościowych i ogólnie w internecie, oraz w telewizji. Jednak nadal nie porzuca się bezpośredniej promocji z wykorzystaniem plakatów lub kalendarzy. Wykorzystuje się również jeszcze jeden typ działań promocyjnych, który potencjalni odbiorcy niezwykle lubią – reklamę poprzez gadżety reklamowe.

Gadżety reklamowe – czasem wypada mieć je zawsze przy sobie

Klienci oraz nasi ewentualni kontrahenci uwielbiają różnego typu gadżety, bo (w odróżnieniu do pozostałych form promocji) są one materialną rzeczą, która niejednokrotnie jest bardzo funkcjonalna, dlatego użytkowana jest dłużej. Trudno spotkać osobę, która odmówi przyjęcia w banku bądź w kancelarii ołówka lub parasolki. Są to bowiem przedmioty, które zawsze należy mieć pod ręką. A co kluczowe – ta rzecz nic nie kosztuje! Tymczasem korzystając regularnie z takiego gadżetu, klient non stop obcuje z logo firmy, od której go otrzymał, tym samym samoistnie zostawia ona silny ślad w jego pamięci.

Gdzie zamawiać gadżety reklamowe?

Sitodruk, czyli jedna z najbardziej rozpowszechnionych metod, z których korzysta się przy wytwarzania gadżetów reklamowych, pozwala na nadruk zarówno na plastiku, powierzchniach drewnianych, jak i tkaninie. Najchętniej zamawianym gadżetem tekstylnym, jest naturalnie odzież reklamowa – zazwyczaj nanosi się nadruki na t-shirty, a w ostatnich latach także na czapkach, bezrękawnikach czy polarach. Ponadto można wydrukować logo firmowe na torbie na zakupy, etui na klucze i szlafroku. Jeśli poszukujemy szerokiego asortymentu przedmiotów do nadruku, należy zajrzeć na ofertę hurtowni odzieży reklamowej. U jednego dostawcy można wtedy kupić nie tylko koszulki i pozostałą odzież z nadrukiem, ale również np. smycze, zawieszki do bagażu czy długopisy, co ułatwi organizację każdej akcji promocyjnej.