Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Na http://bit.ly/2evnDfV znajdziesz więcej informacji o srebrna biżuteria sklep internetowy

Jest z człowiekiem od wieków i mimo pojawienia się różnych nowych projektów, naprawdę mało się zmieniła. Biżuteria stale pełni identyczną funkcję – jest swoistą dekoracją człowieka, a także pozwala na oddanie własnego charakteru. Nic zatem zaskakującego, iż biżuterię tak samo często noszą panie oraz panowie, dzieci oraz dorośli, osoby z różnych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal za każdym razem biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – zazwyczaj ze srebra. Czemu jednak srebrna biżuteria bywa tak chętnie kupowana? Jak dbać o srebrne przedmioty, żeby wytrzymały przynajmniej pięć dziesięcioleci?

Plusy srebrnej biżuterii

Najważniejszym atutem srebrnej biżuterii jest na pewno fakt, że jej używanie pozwala uniknąć wielu powikłań. Srebro jest antybakteryjne, zatem zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane osobom, które w ostatnim czasie przekłuły uszy. Nie wolno zapomnieć także o jego atrakcyjności, która łączy się ze stosunkowo niskimi kosztami zakupu.

Konserwacja srebrnej biżuterii

Srebro posłuży wiele czasu, ale należy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy pracujemy – łatwo ją zarysować lub zmatowieć w zetknięciu z detergentami. Srebrna biżuteria musi też być myta w wodzie z alkoholem czy sokiem z cytryny. Trzeba przechowywać ją w pudełku z delikatną wyściółką – nie dopuścimy wówczas do jej zarysowania.

Nasz adres:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]