Sklep jubilerski – dlaczego warto tam kupować biżuterię?

Z aktualnym asortymentem sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z rozwojem rynku i zwiększeniem się dostępu do internetu, zmodyfikowaliśmy także nasze przyzwyczajenia odnośnie dokonywania zakupów. Dziś chętnie wykorzystujemy opcję zakupów w sieci. I chociaż w internecie można kupić praktycznie wszystko, nadal wiele przedmiotów powinno się kupować w sklepach stacjonarnych. Wśród nich jest biżuteria.

Plusy zakupów u jubilera

Kupno platynowego pierścionka, broszki bądź naszyjnika łączy się z większym wydatkiem niż te, do których przywykliśmy w trakcie codziennych zakupów. Zatem, aby mieć pewność, że biżuteria spełni całkowicie nasze oczekiwania, najlepiej przyjrzeć się jej osobiście u jubilera. Jest wiele argumentów, które uzasadniają takie działanie. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, w szczególności gdy planujemy kupić pierścionek lub obrączki ślubne, mamy okazję przymierzyć biżuterię oraz przekonać się jak faktycznie będzie się ona prezentować na naszym palcu. Jeśli z kolei wybierzemy design pierścionka odpowiadający naszym gustom, ale będzie on zbyt ciasny albo zbyt luźny, złotnik na naszą prośbę dostosuje go do właściwego obwodu ewentualnie wykona nowy. Następnym plusem kupowania bezpośrednio w sklepie jubilerskim jest możliwość skorzystania z rzetelnej porady jubilera. Pokaże on współczesne trendy we wzornictwie, podpowie które kamienie szlachetne będą odpowiednie do naszej cery, poradzi nam jak dobrać odpowiedni kruszec, a klientom poszukującym biżuterii na prezent doradzi, co najczęściej daje się na urodziny, ślub czy chrzest.

Sklep jubilerski – reperacja zepsutej biżuterii oraz skup metali szlachetnych

Sklepy jubilerskie nie tylko prowadzą sprzedaż swoich wyrobów złotniczych, ale również pełnią inne usługi. Reperacja zepsutej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeśli wypadł nam kryształek z kolczyka lub rozerwał się wisiorek, złotnik w mgnieniu oka i po mistrzowsku zreperuje go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś, kto miał większy rozmiar palca, złotnik poprawi obwód takiej bransoletki. Na nasze życzenie jubiler wygraweruje też na pierścionku lub zawieszce podziękowania, gratulacje, datę albo inny znaczący dla nas tekst. Natomiast jeżeli pragniemy sprezentować komuś oryginalny podarunek, ewentualnie mamy własny pomysł na sygnet bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wykonanie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeśli w mieszkaniu trzymamy uszkodzoną albo zbędną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, przynieśmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym funkcjonuje skup złota.

Nasz adres:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]