Ponadczasowa biżuteria z kryształkami Swarovskiego

Zamów biżuterię Swarovskiego

Kryształy wyglądają co prawda świetnie, ale nie każdy jest w stanie pozwolić sobie na ich kupno. Na szczęście w salonach złotniczych znajdziemy także tańsze odpowiedniki tych minerałów. Szczególnym uznaniem cieszą się na pewno kryształki Swarovskiego. Tradycja ich produkcji zaczyna się w XIX stuleciu, gdy Daniel Swarovski wynalazł maszynę do szlifowania szkła kryształowego. Obecnie biżuteria z kryształkami Swarovskiego ceniona jest na całym świecie. A kryształki spotyka się tak w pierścionkach, jak i smartfonach lub nawet na butach.

Jak wytwarza się biżuterię z kryształkami Swarovskiego?

Kryształki Swarovskiego to oszlifowane szkło ołowiowe. Technologia ich produkcji jest pilnie strzeżona – wiemy jedynie, że wykorzystuje się w tym celu odpowiednie urządzenia, zaś wszystko przebiega w dużej temperaturze. Biżuteria z kryształkami Swarovskiego jest zdecydowanie lżejsza od autentycznego kamienia. Wśród masy imitacji wyróżnia się przede wszystkim starannym szlifem – na początku przywodzi na myśl prawdziwe kryształy.

Biżuteria z kryształkami Swarovskiego – nie tylko pierścionki?

Marka produkuje także wiele wyrobów – sprzedaje kryształki wytwórcom laptopów lub oświetlenia. Warto także zaznaczyć, że Swarovski jest producentem celowników oraz odblasków – na przykład tych, jakie wykorzystywane są w krajowych tablicach drogowych. Jakkolwiek to biżuteria z kryształkami Swarovskiego – pierścionki, wisiorki oraz broszki – są flagowym i najbardziej popularnym produktem tej marki. Można je nabyć zarówno w markowych sklepach , jak i w sklepach internetowych, które posiadają niezaprzeczalnie szerszy asortyment.