Ultra Robotics – poznaj ofertę producentów silników elektrycznych i serwonapędów

Dystrybutor przekładni falowych - aktualną ofertę sprawdzisz pod tym linkiem.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz szerokie stosowanie robotyki w rozmaitych dziedzinach przemysłu, narzuca sięgnięcie po odpowiednie rozwiązania z zakresu sterowania i układów napędowych. Warszawska spółka Ultra Robotics odpowiada na to zapotrzebowanie oferując między innymi precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych producentów.

Silniki DC i BLDC, przekładnie i motoreduktory od cenionych producentów

Działająca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem silników elektrycznych prądu stałego, motoreduktorów (DC, BLDC i AC, jak również przekładni falowych i planetarnych wytwarzanych z najwyższej klasy materiałów przez najlepszych światowych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, wytwarzającej czułe niewielkie serwonapędy cechujące się wysoką niezawodnością oraz żywotnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy wyposażenia medycznego, a ze względu na możliwość ich eksploatacji w niekorzystnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je również w kosmonautyce, lotnictwie oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dystrybutorem produktów marki ELMO Motion Control z Izraela, znaną z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na rynku (napędy Platinum Twitter), które znamionują się wysoką mocą obliczeniową z obszernymi zasobami pamięci, wysoką przepustowością oraz bogatą obsługą informacji zwrotnych, a ich sprawność oscyluje na poziomie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD rewelacyjnie pracują w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne, gwałtownej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, jak również przy dużej wilgotności (nawet do 95%).

Polska firma Ultra Robotics dostarcza także rozwiązania od Positec, Bodine Electric Company, Sesame Motor Corp i Eisele Antriebstechnik GmbH.

Nasz adres:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]