Nowoczesna stacja czołowa

Więcej szczegółów o stacji czołowej.

Stacja czołowa to moduł, dzięki któremu możemy oglądać telewizję kablową oraz korzystać z internetu. To centralny element, który skupia rozmaite sprzęty służące do prawidłowej transmisji dźwięku i obrazu. Wszystkie urządzenia budują razem płynnie funkcjonującą całość. Dowiedz się, z jakich części składa się stacja czołowa i w jakich miejscach najczęściej jest używana.

Stacja czołowa – w miejscach użyteczności publicznej i w spółdzielniach mieszkaniowych

Stacja czołowa to rozwiązanie używane w mechanizmach do odbioru telewizji kablowej – między innymi w hotelach, motelach, szpitalach a nawet we wspólnotach mieszkaniowych. Przenosi ona sygnał do pojedynczych telewizorów. Specjalna szafka montażowa – wyprodukowana zarówno do odbioru sygnału cyfrowego, jak i analogowego to jeden z najważniejszych modułów wchodzących w skład stacji czołowej. Specjalne aplikacje ułatwiają jej precyzyjną konfigurację. W skład szafki wchodzą różne moduły – takie jak DTV RR4 czy DTVD CI1.

Stacja czołowa – odrębne wejścia USB

Każdy z modułów wchodzących w skład stacji czołowej służy do innego celu – przetwarzania sygnałów satelitarnych lub AV. Sygnał analogowy jest mniej doskonały niż cyfrowy – zdarzają się nieprawidłowości w transmisji obrazu, a rozbudowa pochłania większe wydatki. Wiele części składających się na stację czołową wyposażona jest również w odrębne sloty USB, dzięki którym można wprowadzić własny content. Części można dowolnie mieszać, uzyskując kompleksowy system antenowy.

Nasz adres:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]