Trekkingi – niezapomniane wyprawy w góry

Szukasz więcej wiadomości o pełnej ofercie wypraw górskich? Dobrze trafiłeś! Wejdź na www.exploruj.pl.

Kochasz zastrzyk adrenaliny i ekstremalne dyscypliny sportu? Jeżeli jesteś czynnym turystą ceniącym dobrze opracowane i bezpieczne wycieczki nadzorowane przez doświadczonych przewodników, sprawdź wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w najlepszej odsłonie

Exploruj.pl planuje wyprawy, które prowadzą na szczyty nieomal każdego kontynentu. Propozycja skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak przedsiębiorstw, jak i klientów indywidualnych, którzy preferują dynamiczne spędzanie urlopu i posiadają pewne doświadczenie w analogicznych ekspedycjach. Żeby partycypować w wyprawie konieczny jest zadowalający stan zdrowia, jak również świetna kondycja fizyczna. Przygotowywane przez nas wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o odmiennym szczeblu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i na poziomie umiarkowanym. Poziom umiarkowany to trekking dla osób wyróżniających się sprawnością fizyczną, które brały już udział w eskapadach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Wysokim stopniem trudności charakteryzują się trasy bardzo wymagające, w których uczestniczą osoby o ponadprzeciętnej wytrzymałości i zaawansowanych umiejętnościach.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry gwarantują intensywne przeżycia. Pozwalają zarazem urzeczywistnić marzenia oraz sprawdzić się w ciężkich sytuacjach. Exploruj.pl korzysta z profesjonalnych liderów oraz przewodników, którzy nie tylko znają na wskroś naturę górskiego krajobrazu, ale również chętnie dzielą się swoim doświadczeniem z uczestnikami wyprawy. Potrafią oni również zmniejszyć potencjalne zagrożenie w skomplikowanych wypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdują się wyprawy m.in. na pasmo Pirin, w Alpy i Dolomity.

Nasz adres:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]