Jesteś w Zakopanem? Zgłoś się na spływ kajakowy Dunajcem

Spływ kajakowy Dunajcem to doskonała metoda zagospodarowania wolnego czasu, którą docenią entuzjaści czynnego wypoczynku. Spływ kajakowy po Dunajcu na odcinku Sromowce Niżne-Szczawnica zapewnia niezapomniane przeżycia i sporą dawkę adrenaliny. Propozycja jest kierowana dla różnych grup turystów – zarówno rodzin, osób indywidualnych, jak i korporacji, które chcą przygotować integrację dla pracowników. Organizujesz wyjazd w góry i na trasie Twojej wycieczki znajduje się Zakopane? Spływ po Dunajcu to atrakcja, której nie wolno Ci przegapić.

Z jakiego powodu warto zdecydować się się na spływ kajakowy po Dunajcu?

Dunajec jest rzeką, która zapewnia znakomite warunki do uprawiania kajakarstwa, a rozwinięta baza turystyczna będąca w pobliżu sprawia, iż spływ Dunajcem jest niezwykle atrakcyjną formą aktywności. W rzece żyją także różne gatunki ryb, które można dostrzec podczas spływu, a bajkowe panoramy zachwycają. Trasa prowadzi przez Pieniński Park Narodowy, co pozwala na obserwowanie dzikiej przyrody w z bliska. By uczestniczyć w spływie, wymagane jest stosowne przeszkolenie oraz sygnowanie regulaminu wypożyczalni. Pontonami kierują doświadczeni instruktorzy, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Spływ kajakowy na Dunajcu – odpoczynek w sercu Pienin

Organizator spływów kajakowych na Dunajcu oferuje klientom do wyboru 3 pakiety – Comfort, Basic oraz Active. Turyści mają zagwarantowane pełne wyposażenie – polietylenowe kajaki turystyczne Aquarius Tram bądź gumowe kajaki Gumotex Palava, wiosła, kamizelki, kaski i hermetyczne opakowania. Ze sobą trzeba zabrać sportowe obuwie, koszulkę i spodenki do przebrania, a także ręcznik. Oprócz tego w pakiecie Comfort zagwarantowany jest dojazd busem ze Szczawnicy.