Flobo – robot do obsługi należności

Kliknij tutaj, jeżeli szukasz szczegółowych wiadomości o Flobo - robocie do obsługi należności.

Przedsiębiorcy cały czas poszukują rozwiązań, które pozwolą im w łatwy sposób zmniejszyć wydatki na działalność, a przy tym zredukować czas tracony na obsługę pomniejszych procesów biurowych. Aplikacja Flobo, będąca jedną z niewielu na polskim rynku aplikacji typu Finance Automation, pozwala nie tylko na automatyczne księgowanie faktur, ale też automatyzuje windykację nieopłaconych należności.

Automatyczna obsługa należności poprzez połączenie z serwisem mass collect

Automatyczne księgowanie przelewów za pośrednictwem Flobo możliwe jest na skutek integracji tego narzędzia z rachunkiem bankowym i oprogramowaniem finansowo-księgowym przedsiębiorstwa. Flobo czerpie dane o wydanych fakturach, a później nadzoruje czy pojawiły się wpłaty od klientów. Integracja z usługą mass collect banku, w którym przedsiębiorstwo posiada rachunek, umożliwia aplikacji rozróżnienie konkretnych płatników, bowiem każdy z nich ma przypisany indywidualny numer rachunku bankowego, na który wpłaca należność. Automatyczne księgowanie przelewów uwalnia przedsiębiorcę z uciążliwego obowiązku manualnego księgowania płatności, co pozwala mu skoncentrować się na realizowaniu pozostałych istotnych dla powodzenia firmy działań. Robot Flobo do automatycznej księgowości zaspokoi potrzeby nie tylko ogromnych przedsiębiorstw, ale też i tych niewielkich, które każdego miesiąca wystawiają zaledwie 100 dokumentów księgowych. Flobo posiada jeszcze jedną użyteczną funkcję, szczególnie pomocną tym przedsiębiorcom, którzy regularnie borykają się z unikającymi opłat klientami – to moduł automatycznej windykacji należności.

Flobo – zobacz czy wdrożyć ją w Twojej firmie

Nie wiesz czy aplikacja Flobo to odpowiednie rozwiązanie dla przedsiębiorstwa, które prowadzisz? Flobo proponuje kilka wariantów automatyzacji procesów obsługi należności, z których będziesz mógł wybrać tę, która idealnie spełni Twoje oczekiwania. Ten robot bez trudu obsługuje należności z tytułu abonamentów, toteż bardzo dobrze zda egzamin w szkołach niepublicznych czy językowych, innymi słowy wszędzie tam, gdzie wpłaca się czesne. Z Flobo skorzystać mogą też hotele, domy wypoczynkowe, a nawet biura podróży – aplikacja obsłuży przelewy od klientów, zarówno te jednokrotne, jak i realizowane w uzgodnionych transzach. A co z podmiotami oferującymi przeróżne usługi? Jeśli pomiot za zrealizowanie usługi wymaga wstępnej płatności, Flobo będzie kontrolować przelewy do klientów i nadawać dalszy bieg jedynie opłaconym zamówieniom.

Flobo

Mob.: +48 730 74 55 30
E-mail: [email protected]