Budujesz dom? Rozważ montaż drzwi i okien aluminiowych

Zobacz, gdzie kupić produkty MTS Dom.

Aluminium jest metalem niezmiernie popularnym w budownictwie, z którego coraz częściej produkuje się drzwi i okna, będące alternatywą dla stolarki z drewna bądź tej z PVC. Do tej pory okna i drzwi z aluminium zwykle spotykane były w sklepach, w biurowcach i w budynkach użyteczności publicznej, jednak aktualnie montuje się je też w domach prywatnych.

Dlaczego warto wybrać okna i drzwi aluminiowe?

Dlaczego warto zdecydować się na okna i drzwi aluminiowe?

Okna i drzwi aluminiowe są niezastąpione, gdy mowa o wielkoformatowych konstrukcjach. Z tego powodu jest tak chętnie uwzględniana w projektach architektów biurowców – pozwala na konstrukcję obiektów, w których fasada składa się w przeważającej części z przeszkleń. Ten styl budownictwa przyjął się też w budownictwie indywidualnym – w ostatnich latach popularne są domy, w których stosuje się okna i drzwi aluminiowe do stworzenia przeszklonych ścian. W ten sposób wnętrza są lepiej nasłonecznione, a domownicy mogą radować się krajobrazem otaczającej ich przyrody.

Istotnymi plusami budulca jakim jest aluminium jest jego ogromna odporność na utlenianie oraz oddziaływanie wilgoci i promieniowania UV, jak również jego plastyczność i lekkość. Umożliwia to konstrukcję ogromnych, mocnych przeszkleń, nierzadko o bardzo nieszablonowych kształtach. Wypada zaznaczyć, iż dzisiejsze wyroby stolarki z aluminium cechują się dobrym współczynnikiem przenikania ciepła.

Bogata oferta polskiego producenta drzwi i okien aluminiowych

Rodzimy producent okien oraz drzwi aluminiowych, spółka MTS Dom z Niepołomic, działa na rynku od ponad 20 lat. Oferta firmy jest nadzwyczaj bogata. To m.in. systemy okienno-drzwiowe, harmonijkowe oraz fasadowe. W ofercie MTS Dom Sp. z o.o. dostępne są też ogrody zimowe oraz systemy dodatkowe, jak balustrady z aluminium albo ramy wypełnione siatką, instalowane na oknach, witrynach i drzwiach, które tworzą barierę zabezpieczającą wnętrze przed insektami. Produkty MTS Dom dostępne są w szerokiej gamie barw, m.in. kolorach drewnopodobnych oraz strukturalnych i w palecie RAL, tym samym bez przeszkód można wybrać optymalny kolor produktu do planowanego projektu.

Nasz adres:
MTS DOM Sp. z o.o.
ul. Na Grobli 2F
32-005 Niepołomice

Tel.: +48 12 281 33 91
E-mail: [email protected]