Budowa domów drewnianych – dom z drewna nie musi być nudny

Na domygoralskie.com zlecisz budowę domów drewnianych energooszczędnych.

Bardzo dużo osób marzy o wybudowaniu własnego domu. Wielu z nich udaje się przekuć w czyn to pragnienie. Jeszcze jakiś czas temu w polskim krajobrazie najczęściej dostrzec można było domy w kształcie zwykłego pudełka. Nie zachwycały one ani wyglądem, ani funkcjonalnością. Charakteryzowały się też niemałymi stratami energii. Aktualnie wygląda to całkiem inaczej. Niezwykle chętnie decydujemy się na domy z drewna, które stanowią połączenie klasycznego stylu podhalańskiego z nowoczesnymi rozwiązaniami.

Budowa domów drewnianych – jak świetnie połączyć nowoczesność oraz tradycję?

Domy budowane z drewna to dzisiaj bardzo dobry przykład na to, jak skutecznie można łączyć tradycyjny styl podhalański z nowoczesnymi rozwiązaniami, które zapewniają nam wygodę. Styl góralski – bo tak w wielu wypadkach określa się również styl podhalański – to kwintesencja świetnego gustu. Małe okna, charakterystyczny dach , który pokryto gontem, weranda lub balkon – to typowe cechy domu, który wzniesiono właśnie w stylu podhalańskim. By jednak tego rodzaju dom był nowoczesny, architekci stawiają na liczne przeszklenia, z chęcią wykorzystują też innego rodzaju nowoczesne materiały. Taki dom może być także energooszczędny. Aby tak się stało, architekci dbają o dość zwartą bryłę domu, polecają dobór odpowiednich okien i solidne ocieplenie. Domy z drewna wzniesione w stylu góralskim połączonym z nowoczesnymi elementami napotyka się nierzadko w w jednej części naszego kraju. Jest to oczywiście Małopolska, na terenie której znajduje się piękne Podhale.

Budowa domów drewnianych –powierz projekt architektowi z doświadczeniem

Wykonanie wysokiej jakości projektu domu z drewna, który będzie połączeniem stylu podhalańskiego z elementami nowoczesnymi naprawdę nie jest proste. Dlatego najlepiej jest zlecić to zadanie fachowcom. Nie inaczej jest już na etapie budowy domu. Tylko wówczas będzie można być pewnym, że dom będzie prezentował się bardzo dobrze, a jednocześnie będzie trwały i komfortowy w użytkowaniu.

Nasz adres:
"Piczura-Dom" S.C. Leopold Piczura i Stanisław Piczura
34-407 Ratułów nr 392

Mob.: +48 601 965 606, +48 880 861 800, +48 509 372 308
E-mail: [email protected]