Architekt – Bartłomiej Sitarski

Znajdź dobrego architekta Kraków na miarę swoich potrzeb na barteksitarski.pl/o-pracowni.html

Decyzje czekające na nas na początkowym etapie budowy lokum wpływają na to, czy odpowie na wszystkie potrzeby. Dlatego musimy dokładnie przemyśleć każdy aspekt i, kiedy nie mamy odpowiedniej wiedzy, każdy wybór uzgodnić z fachowcem. Architekt podpowie nam, w jaki sposób rozlokować każdy z pokojów i pomoże przystosować budynek do naszych oczekiwań. Dlaczego poza tym powinniśmy skorzystać z pomocy sprawdzonego architekta?

Z architektem szybciej wybierzesz materiały

Przyszli właściciele domu mają często trudności z wyborem materiałów, z których budynek zostanie będzie zbudowany. A ten wybór jest niezwykle ważny, gdy mają one duże znaczenie dla komfortu domu. Z tego powodu powinniśmy jak najszybciej skonsultować to z architektem i zyskać gwarancję, że w najbliższych latach nie będziemy mieli powodów do narzekań.

Z architektem prościej wybierzesz koncepcję

Dom na tradycyjną modłę czy może któraś z bardziej innowacyjnych propozycji? Niski czy piętrowy? Podobnych wątpliwości budujący dom mają naprawdę mnóstwo, a w rozwiązaniu takich kwestii doradzi nikt inny, jak architekt. Jest w stanie zaproponować któryś z gotowych projektów albo stworzyć go według zgłaszanych przez nas sugestii.

Jak przygotować się do spotkania z architektem?

Zanim porozmawiamy z architektem, dokładnie zastanówmy się nad naszymi potrzebami. Warto również na tym etapie wiedzieć, jakie fundusze posiadamy – architekt będzie w stanie doradzić nam odpowiednie technologie – oraz przygotować wszystkie papiery posesji.

Nasz adres:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]